Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 20 Apr, 2024

Grzelak nie dla Legii, Giza tak?

Grzelak nie dla Legii, Giza tak?

Legia jest zainteresowana Bartłomiejem Grzelakiem i Piotrem Gizą. Ale czy oni sa zainteresowani Legią? - Ze mną na razie nikt się nie kontaktował - powiedział 25-letni Grzelak, który w tym sezonie ekstraklasy strzelił dla Widzewa cztery gole (trzy w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna, sobotnim rywalem legionistów).

- Nad ofertą z Legii musiałbym się zastanowić. Gdybym miał zmieniać klub, to wolałbym wyjechać za granicę. Obojętnie, czy chciałaby mnie Legia, czy Wisła Kraków - dodaje.

Trenerem Grzelaka przed laty w Orlenie Płock był Dariusz Wdowczyk, obecnie szkoleniowiec Legii. - To pierwszy trener, który na mnie postawił - przyznaje zawodnik.

Legia w następnym okienku transferowym zapewne w większym niż ostatnio stopniu postawi na polskich piłkarzy. Kilka miesięcy temu Wdowczyk z polskiej ligi chciał tylko Wojciecha Łobodzińskiego, prawoskrzydłowego Zagłębia Lubin. Być może ten temat wróci. Za to nowy jest temat pomocnika Cracovii Gizy. Reprezentant Polski z mundialu strzelił Legii gola na inaugurację sezonu.