Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 26 May, 2024

Zdrowy chłop

Zdrowy chłop

Transfer reprezentacyjnego obrońcy Grzegorza Bronowickiego do Crvenej Zvezdy Belgrad jest już praktycznie przesądzony. Sześciokrotny reprezentant Polski wczoraj przebywał w stolicy Serbii. Najpierw prowadził rozmowy w sprawie kontraktu indywidualnego, a po południu przeszedł badania medyczne.

– To była formalność. Grzesiek to zdrowy chłop – powiedział pilotujący tę transakcję Mariusz Piekarski. Kluby osiągnęły porozumienie w poniedziałek. Mistrzowie i zdobywcy Pucharu Serbii zapłacą za Polaka milion euro.

Wczoraj strony ustaliły już wszystkie szczegóły 3-letniego kontraktu Bronowickiego z Crveną Zvezdą. Piekarski był dobrej myśli, ale wątpił w to, czy uda się podpisać wszystkie dokumenty jeszcze we wtorek. – Chyba zostawimy to sobie na środowy ranek, bo teraz nasze ustalenia nie zostały nawet spisane, a to też trochę potrwa – dodał były rozgrywający warszawskiej Legii, obecnie prężnie działający menedżer na polskim rynku.

Jeśli Bronowicki trafi do Czerwonej Gwiazdy, będzie 14 zawodnikiem, którego Piekarski wraz ze swym wspólnikiem Przemysławem Erdmanem wytransferował tego lata. – I to już koniec, jadę na urlop. Niezależnie od ostatecznych rozstrzygnięć, wracamy dziś do Polski – stwierdził zadowolony menedżer.