Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 20 Apr, 2024

Zapowiedź: Odra - Legia

Zapowiedź: Odra - Legia

W niedzielę Legię Warszawa czeka mecz ligowy w Wodzisławiu Śląskim z Odrą. Dla stołecznej drużyny jest to bardzo niewygodny przeciwnik o czym wspomniał Jan Urban. " W kadrze na mecz z Odrą nie powinno być większych zmian. Musimy zrobić wszystko, aby nie zagrać tak, jak rok temu. Wówczas gładko przegraliśmy 0:2, a mogło być jeszcze gorzej. Powinniśmy wyciągnąć wnioski z tamtej wpadki. Nasz najbliższy rywal wygrał przed tygodniem w Gdańsku i uwierzył w dobry rezultat z Legią. Mamy większy potencjał niż zespół wodzisławski. Jesteśmy faworytem ale musimy to jeszcze potwierdzić. Nastawiamy się na atak pozycyjny, dlatego powinniśmy uważać na kontry gospodarzy" - powiedział Jan Urban.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że to i tak Legia jest faworytem spotkanie mimo niekorzystnego wyniku w ostatnim spotkaniu. Piłkarze warszawskiej drużyny zapowiadają zwycięstwo i na to samo liczą kibice.

Jan Urban w tym spotkaniu będzie musiał zagrać dwójką napastników. Wydaje się, że pewniakiem do gry w pierwszym składzie jest Marcin Mięciel, który razi nieskutecznością. Partnerem w napadzie będzie albo Paluchowski albo Szałachowski. Decyzję zapewne poznamy przed meczem.