Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 04 Dec, 2023

Z Jagiellonią bez publiczności i na Konwiktorskiej

Z Jagiellonią bez publiczności i na Konwiktorskiej

W niedzielę w godzinach porannych na adres Prezesa Pawła Kosmali wpłynęło pismo od Ministra Sportu i Turystyki Pana Adama Giersza o zmianę miejsca spotkania Legia - Jagiellonia. W związku z wyjątkową sytuacją, jaka ma miejsce po tragicznych wydarzeniach pod Smoleńskiem oraz prośbą Pana Ministra Zarząd Legii przychylił się do niej i postanowił rozegrać najbliższy mecz z drużyną Jagiellonii na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej bez udziału publiczności.

Zarząd Legii przeprasza wszystkich kibiców Legii, którzy chcieli obejrzeć mecz na stadionie, szczególnie nabywców karnetów. Legia liczy na zrozumienie wyjątkowości sytuacji, w szczególności położenia stadionu w bezpośrednim sąsiedztwie hali Torwar, w której ma miejsce czuwanie modlitewne nad trumnami ofiar katastrofy.

Czynimy starania, aby stacja Canal+ transmitująca mecz pomiędzy Legią i Jagiellonią odkodowała sygnał, tak aby mecz ten mógł być obejrzany także przez tych kibiców, którzy nie mają wykupionego pakietu ligi polskiej.

Jednocześnie informujemy, że nabywcy biletów jednorazowych na ten mecz będą mieli jedną z trzech możliwości: otrzymać zwrot pieniędzy za bilet, otrzymać bilet na kolejny mecz Legii na stadionie przy Łazienkowskiej lub otrzymać zapewnienie bezpłatnego uczestnictwa w meczu otwarcia nowego stadionu Legii. Wszystkie formalności związane ze zwrotem gotówki lub otrzymaniem biletu na kolejny mecz kibice mogą dokonać w miejscach, w których nabywali bilety.

Warszawa, 18 kwietnia 2010 roku

Zarząd Legii Warszawa