Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Mar, 2023

Wdowczyk: Rozegraliśmy dobre spotkanie

Wdowczyk: Rozegraliśmy dobre spotkanie

"Nie uniknęliśmy błędów, ale graliśmy dobrze. Brawa dla Cracovii" - powiedział po wygranym z Cracovią meczu trener Legii Dariusz Wdowczyk. "Rozegraliśmy dobre spotkanie. Mecz nie rozpoczął się dla nas korzystnie - atakowaliśmy, mieliśmy sytuacje, ale nie potrafiliśmy ich wykończyć bramką.

Jedna z kontr zakończyła się stratą bramki. Gola udało nam się strzelić pod koniec pierwszej połowy. Na początku drugiej kolejny gol i od tego momentu zaczęliśmy grać swobodnie. Nie uniknęliśmy błędów, ale graliśmy dobrze. Brawa dla Cracovii, która nie nastawiła się na defensywę, ale groźnie kontratakowała. Byliśmy skuteczniejsi" - podsumował szkoleniowiec Legii.

"Poczułem ogromną siłę jaką daje doping kibiców przez całe 90 minut - stwierdził debiutujący w Orange Ekstraklasie napastnik Legii Elton Brandao - W Warszawie są wspaniali kibice. W każdym meczu będę starał się grać jak najlepiej, ponieważ fani na to zasługują"

"Jeżeli się popełnia takie błędy przeciwko tak mocnej drużynie jak Legia, to trudno osiągnąć dobry rezultat - stwierdził natomiast trener gości Stefan Białas - Legia wygrała zasłużenia. My musimy z tej porażki wyciągnąć wnioski na przyszłość".