Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 05 Jun, 2023

Ważna gra bez stawki

Ważna gra bez stawki

Piłkarze Legii awans do 1/4 finału Pucharu Ekstraklasy zapewnili sobie już dawno. Do Łodzi jadą po to, aby zrehabilitować się przed kibicami.

Po ostatnich katastrofalnych występach w meczach ligowych i fali krytyki, która spadła na piłkarzy Legii, zespołowi Dariusza Wdowczyka, jak i samemu trenerowi, potrzebna jest wygrana.
Od początku wprowadzenia nowych rozgrywek – Pucharu Ekstraklasy – widać, że większość zespołów podchodzi do nich nonszalancko, bez zaangażowania. Przykładem była postawa legionistów w przegranym niedawno meczu tych rozgrywek 0:3 z BOT GKS Bełchatów.
Zespół Dariusza Wdowczyka, który już wcześniej zapewnił sobie awans, pojechał do Bełchatowa bez większości podstawowych zawodników. A ci, którzy wystąpili, zagrali kompromitująco źle. Teraz tak ma nie być, choć kilku piłkarzy z różnych powodów znowu zabraknie. Dickson Choto i Herbert Dick wyjechali na mecze reprezentacji Zimbabwe. Z powodu kontuzji nie wystąpią Marcin Burkhardt, Grzegorz Bronowicki, Sebastian Szałachowski i Bartłomiej Grzelak. Z pewnością w ich miejsce trener Wdowczyk zabierze sześciu młodych zawodników rezerw, którzy wczoraj trenowali z pierwszym zespołem.