Kosta Runjaić: Kolejny trudny mecz za nami
Kosta Runjaić przyznał po spotkaniu z Radomiakiem, że zespół warszawskiej Legii wygrał zasłużenie.
Najlepsza wiadomość jest taka, że w meczu, gdzie musiało paść rozstrzygnięcie rozstrzygnął się na naszą korzyść - powiedział na konferencji prasowej, trener warszawskiej Legii Aleksandar Vuković.
- Wygraliśmy, na spotkania lepsze z naszej strony przyjdzie jeszcze czas. W Erywaniu nikt z naszego sztabu nie będzie mógł być w Erywaniu. Jedynie zostaną nam do obejrzenia materiały video - dodał trener.
Kosta Runjaić przyznał po spotkaniu z Radomiakiem, że zespół warszawskiej Legii wygrał zasłużenie.
Legia pokonała Radomiak Radom w meczu przyjaźni. Jedną z bramek zdobył Maciej Rosołek, który przyznał, że celem drużyny było tylko zwycięstwo.
Legia Warszawa wygrała 2:0 z Radomiakiem Radom w meczu 25. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Gole dla Wojskowych strzelili Josue z rzutu karnego oraz Maciej Rosołek.