Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 05 Jun, 2023

Przed meczem w Kielcach, problemy w obronie...

Przed meczem w Kielcach, problemy w obronie...

Już jutro, Legia podejmie w arcy trudnym spotkaniu, kielecką Koronę. Gospodarze są przedtym meczem w doskonałej formie...psychicznej. Mają nadzieje, że uskrzydli ich wspaniała kielecka publiczność i fakt, iż gospdoarze nie stracili jeszcze w tym sezonie bramki na swoim terenie.

Poblemy ma za to Legiai nie chodzi tu bynajmniejo psychikę, bo ta jest chyba jeszcze w lepszej formie niż u kielczan. Jednak jest taki szczegół, ktorego nie da się oszukać, kontuzje, a tych w ostatnim czasie nie brakuje, a narastają one zwłaszcza w linni obrony. Do kontuzjowanych Szali iBronowickiego, wczoraj dołączył Dixon Choto i jego występ w piątek jest niepewny. Jan Urban ma zatem nie mały ból głowy z zestawieniem linni obrony na jutrzejsze spotkanie. Pewniakiem jest Astiz i lewy obrońca bo tam jest Kuba Wawrzyniak i ostatnio dobrze spisujący sie Tomek Kiełbowicz. Większe problemy można zauważyć jednak na drugiej stronie bloku defensywnego. Naprawej obronie może zagrać Kuba Rzeżniczak, ale nie wykluczone ze zastąpi on lukę w środku. Pozostaje więc wystawienie na próbę, młodego Augustyna, wystawić "Kiełbika", bądz też przesunąć Miro Radovica z prawej flanki, co w kilkunastu minutach sprawdzało się w meczu Pucharu Ekstraklasy z Ruchem Chorzów.
Miejmy jednak nadzieję, że obrona nawet w eksperymentalnym składzie nie zawiedzie i że liczba bramek wzrośnie w rubryce strzelone, a nie w tej oznaczającej straty...