Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 01 Oct, 2023

Powtórka z ubiegłego roku

Powtórka z ubiegłego roku

Gdy Piotr Bronowicki będzie kończył badania lekarskie, piłkarze Legii o godz. 11 rozpoczną przy Łazienkowskiej pierwszy tegoroczny trening. Przygotowania będą podobne jak przed rokiem, gdy klub zdobywał mistrzostwo Polski.

Piotr Bronowicki ma stawić się dziś rano w Warszawie na badaniach lekarskich. Jeśli ich wyniki wypadną pomyślnie, brat reprezentanta Polski – Grzegorza – pozostanie w stolicy. Zawodnik Górnika Łęczna będzie wypożyczony na pół roku. Po tym czasie zwiąże się z Legią kontraktem. Piotr Bronowicki ma jeszcze ważną umowę z Górnikiem do 30 czerwca 2007 roku. Za okres półrocznego wypożyczenia Legia zapłaci niespełna 100 tys. zł. Przypomnijmy, że 25-letni defensywny pomocnik, wychowanek Górnika Łęczna, rozegrał w ekstraklasie 49 spotkań i strzelił osiem goli.

Kilku spóźnialskich
Wszystko wskazuje na to, że Piotr Bronowicki będzie drugim, obok Bartłomieja Grzelaka, piłkarzem, który w przerwie zimowej zwiąże się kontraktem z Legią. Zresztą Grzelaka też nie będzie na dzisiejszym treningu. Pojawi się na zajęciach dopiero we wtorek. Dopiero jutro stawią się na treningu Roger i Edson oraz Dickson Choto, Mamadou Balde i Herbert Dick. Najpóźniej do Warszawy dotrze Junior, który pojawi się w dniu wyjazdu na zgrupowaniu w Mrągowie, czyli 15 stycznia.