Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 20 Apr, 2024

Popsute plany

Popsute plany

Przebywający od ponad tygodnia w cypryjskiej Larnace piłkarze Legii zbliżają się powoli do końca drugiego w tym roku obozu przygotowawczego. Dariuszowi Wdowczykowi plany nieco psuje pogoda, a konkretnie deszcz, który uniemożliwił rozegranie sparingu z łotewskim Metalugsem Liepawa.

Spotkanie z wicemistrzami Łotwy zostało przerwane już po 11 minutach. Wówczas trenerzy obu drużyn uznali, że dalsze bieganie po kałużach wody nie ma sensu i zdecydowali przerwać mecz. Takiego obrotu sprawy można było się spodziewać, gdyż w Larnace padało od rana. Legioniści chcieli wyjechać na przedpołudniowy trening, wsiedli nawet do autokaru, ale ostatecznie zrezygnowali. W związku z tym zostali podzieleni na dwie grupy i ćwiczyli w hotelowej siłowni.

Jako że z podobnymi problemami zmagali się mieszkający nieopodal piłkarze Kolportera Korony, obie drużyny postanowiły w niedzielę zagrać pomiędzy sobą. W zajęciach nadal nie brał udziału kontuzjowany w spotkaniu ze Steauą Bukareszt (1:0 dla Legii) Tomasz Kiełbowicz. Zawodnik lekko naderwał mięsień czworogłowy uda.