Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 01 Oct, 2023

Polowanie na snajpera

Polowanie na snajpera

Dariusz Wdowczyk szuka napastnika w Belgradzie. Legia chciałaby pozyskać jednego z trzech piłkarzy Partizana. Żaden nie jest tani, żaden nie strzela też wielu goli.

Wysłannicy klubu z Warszawy obserwowali sobotnie spotkanie ligi serbskiej: Partizan – Vozdovac, wygrane przez gospodarzy 1:0. Niestety nie dało im to zbyt wiele, bo z trójki: Ljubisza Vukelja, Pierre Boya i Marko Markovski, którymi byli zainteresowani, zagrał tylko ten pierwszy i to zaledwie pierwszą połówkę.

Vukelja jest z nich najlepiej wyszkolony technicznie i przepowiada mu się sporą karierę. Wydaje się być jednak nie do ruszenia, bo uchodzi za młodą gwiazdę zespołu. – Klub z Belgradu na pewno zażyczyłby sobie za niego dużych pieniędzy, to w końcu były reprezentant młodzieżówki, która odpadła dopiero w półfinale mistrzostw Europy – mówi Stanko Svitlica, który mimo że od lat gra poza granicami Serbii, interesuje się tamtejszą ligą. – Ljubisza przyszedł do Partizana dopiero przed tym sezonem, wprowadził się do drużyny i wiąże z nią przyszłość.