Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 29 May, 2023

Podwyżka cen biletów na Legię

Podwyżka cen biletów na Legię

W piątek o godz. 19 (wstęp od 17.30) na stadionie przy Łazienkowskiej odbędzie się prezentacja piłkarzy Legii. W sobotę o 19.30 mecz z ŁKS w Pucharze Ekstraklasy. Klub ogłosił, że bilety na mecze w rundzie wiosennej podrożeją o pięć procent.

"Podwyżka jest spowodowana wzrastającymi kosztami funkcjonowania klubu, głębokim deficytem w finansach związanym przede wszystkim z rosnącymi kosztami wynagrodzeń zarówno zawodników, jak i kadry trenerskiej". Bez zmian pozostają ceny karnetów na rundę wiosenną (ich posiadacze mają prawo wejść na prezentację), które można kupować do 8 marca. Nie zmienią się także ceny wejściówek na mecz z ŁKS przełożony z rundy jesiennej.

W ramach akcji Orliki STOEN o godz. 18.30 odbędzie się wręczenie sprzętu sportowego 48 chłopcom z 21 warszawskich klubów. Chłopcy wyprowadzą też na prezentację piłkarzy Legii.

A oto, jak wygląda nowy cennik biletów na mecze Legii (w nawiasach stare ceny). Trybuna otwarta: 21 (20) i 37 (35); Trybuna kryta - A i F: 47 (45) i 63 (60), B i E: 58 (55) i 74 (70), C i D: 74 (70) i 84 (80); Przed krytą: 42 (40) i 53 (50); Łuk Łazienkowska: Klub Kibica 11 zł i normalne niedostępne.Mecze wyjazdowe po nowemu

Przedstawiciele klubów Orange Ekstraklasy i spółki Ekstraklasa S.A ustalili nowe zasady obowiązujące na meczach wyjazdowych. Przepisy uległy zaostrzeniu.

- Kluby będą miały obowiązek spisywać dane wszystkich kibiców udających się na mecz wyjazdowy swojej drużyny. Na tej podstawie będą sprzedawane (imienne) bilety.

- Kibice będą mogli być wyrywkowo sprawdzani przez służby porządkowe i policję.

- Grupa kibiców do dwustu osób powinna przybyć na stadion co najmniej godzinę przed meczem, jeśli grupa jest większa powinna stawić się dwie godziny przed meczem.

- W grupie nie mogą znajdować się kibice objęci zakazem stadionowym. Powstaje właśnie projekt rządowy nakazujący takim osobom stawienia się na komendzie policji w dniu meczu swojej drużyny.

- Klub OE może zastrzec sobie prawo nie wpuszczania kibiców drużyny przyjezdnej, tylko w wyjątkowych przypadkach (np. remont stadionu). Musi o tym przedtem uprzedzić władze Ekstraklasy S.A.