Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 02 Feb, 2023

Podpisali kontrakty i poszli na urlopy

Podpisali kontrakty i poszli na urlopy

Piłkarze Legii przebywają na urlopach. Przed ich rozpoczęciem działacze klubu przedłużyli kontrakty z czterema zawodnikami.

Stoper z Zimbabwe Dickson Choto będzie zawodnikiem Legii do 30 czerwca 2010. Jego rodak Herbert Dick związał się ze stołecznym klubem do 31 grudnia 2010 roku, a Maciej Korzym do 31 grudnia 2011.

Rogerowi w tym roku kończy się okres wypożyczenia do Legii. Działacze klubu postanowili wykupić zawodnika z Juventude i podpisać z nim kontrakt obowiązujący do 31 grudnia 2009. Legia zapłaciła za wypożyczenie Rogera 250 tys. euro. Za transfer definitywny będzie musiała dopłacić działaczom brazylijskiego klubu 300 tys. euro.

– Bardzo się cieszę, że wszyscy ci zawodnicy zdecydowali się przedłużyć kontrakty z Legią. Zależało nam na tym, ponieważ liczymy, że ci piłkarze pomogą nam wiosną obronić tytuł mistrzowski. Wierzę, że oni również są zadowoleni z faktu, iż nadal będą reprezentować barwy najlepszego polskiego klubu – mówi trener i jednocześnie menedżer Legii Dariusz Wdowczyk. Nie przedłużono natomiast kontraktu z Arturem Chałasem, który po rocznym wypożyczeniu wraca do trzecioligowego Hetmana Zamość.