Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 26 May, 2024

Plus500 głównym sponsorem Legii Warszawa

Plus500 głównym sponsorem Legii Warszawa

Plus500, międzynarodowa firma notowana na londyńskiej giełdzie, została nowym głównym sponsorem Legii Warszawa i od początku sezonu 2020/21 logo firmy będzie widniało na froncie koszulki aktualnych Mistrzów Polski - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie.

Umowa wchodzi w życie wraz ze startem sezonu 2020/2021 i została podpisana na 2 lata z opcją przedłużenia na kolejny.

- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak wyjątkowym klubem, jakim jest Legia Warszawa. Kontynuujemy w ten sposób nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnego sportu i sponsoring najwyższej klasy mistrzowskich klubów na całym świecie. Współpraca z Legią pomoże nam konsekwentnie wzmacniać międzynarodową rozpoznawalność marki Plus500, a także zwiększy znajomość naszej firmy wśród klientów w Polsce, która jest dla nas ważnym rynkiem o dużym potencjale – powiedział David Zruia, Prezes Plus500.

- Bardzo się cieszymy, że międzynarodowa firma dostrzegła nasz potencjał marketingowy. 500plus jest liderem swojego rynku, ale jako główny sponsor Atletico Madryt jest doświadczonym partnerem w piłce nożnej - powiedział Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa.

Logo Fortuny, które wcześniej było prezentowane na froncie koszulki, teraz będzie się prezentowało z styłu, a logo piwa Królewski znajdzie swoje miejsce na rękawie.