Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 28 Jan, 2023

Pięciu kandydatów do gry w ataku Legii

Pięciu kandydatów do gry w ataku Legii

Pięciu graczy walczy o miejsce w ataku na kolejnych zgrupowaniach Legii Warszawa. Jak na razie, najsłabiej spisuje się Piotr Włodarczyk, który nie trafił jeszcze do siatki. 29-letni napastnik nie przejmuje się tym jednak.

- Ostatnio strzelałem i wszystkich to martwiło, więc teraz chyba jest dobrze. Kiedy po raz trzeci przychodziłem do Legii, to też nic nie strzelałem. No może jednego gola, ale to przypadkiem. A potem w lidze, co kopnąłem, to wpadało - wspomina Włodarczyk.

Na grę w lidze apetyt mają także jego młodsi koledzy: Dawid Janczyk i Maciej Korzym. Obaj w sparingach prezentują się dobrze. Pierwszy z nich strzelił dwie bramki Lewskiemu Sofia, a drugi pokonał bramkarza Steauy Bukareszt. Pewniakiem wydaje się być Bartłomiej Grzelak, który jednak ze względu na zgrupowanie reprezentacji spędził mniej czasu z drużyną. W ataku może grać także Sebastian Szałachowski.

- Miałem do dyspozycji 23 zawodników i wszyscy otrzymali szansę. W Hiszpanii, kiedy dołączą do nas kadrowicze, wykrystalizuje się jedenastka, która wybiegnie w pierwszym oficjalnym spotkaniu - mówi o obozie na Cyprze Dariusz Wdowczyk.