Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 29 May, 2023

Pepsi Arena przy Łazienkowskiej

Pepsi Arena przy Łazienkowskiej

Potwierdziły się poranne informacje "Przeglądu Sportowego". W oficjalnym komunikacje KP Legia Warszawa poinformowała o podpisaniu umowy na nazwę stadionu z firmą PepsiCo.

"Niniejszym informujemy, że pomiędzy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. a Klubem Piłkarskim Legia Warszawa SSA została zawarta umowa sponsoringu.

Jednym z elementów porozumienia jest rozpoczęcie prac związanych z umieszczeniem materiałów promocyjnych sponsora na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Początek pierwszego etapu prac został wyznaczony na dzień 18 lipca, a zakończa się one na przełomie lipca i sierpnia.

W momencie ukończenia pierwszego etapu prac zostanie zorganizowane spotkanie dla przedstawicieli mediów, podczas którego przedstawione zostaną informacje dotyczące dalszych prac i szczegółów umowy sponsoringu." - czytam w oficjalnym komunikacie.

Legia z tego tytułu otrzyma około 6 mln złotych. Roczny koszt utrzymania stadionu oscyluje w granicach 12 mln złotych. Warszawski klub prowadził intensywne rozmowy również z innymi firmami. Wybrana została najkonkretniejsza oferta.