Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 01 Oct, 2023

Paweł Wszołek zawodnikiem Legii

Paweł Wszołek zawodnikiem Legii

Doświadczony skrzydłowy, który w Legii Warszawa z sukcesami spędził dwa i pół roku i doskonale zna oczekiwania związane z grą przy Łazienkowskiej, podpisał ze stołecznym klubem kontrakt do końca sezonu 2024/25.

Po bardzo udanej rundzie wiosennej, w której Paweł Wszołek zdobył 6 bramek i zaliczył 3 asysty, pomocnik rozwiązał kontrakt z Unionem Berlin. Wcześniej, przez dwa sezony przy Łazienkowskiej rozegrał 59 meczów, zdobył 12 bramek i zanotował 15 asyst. Miał znaczący wkład w wywalczenie przez klub 15. i 16. tytułu Mistrza Polski. W reprezentacji rozegrał 11 spotkań.

- Jestem pewny, że proces aklimatyzacji przebiegnie dobrze i sprawnie. Wszyscy mamy jeden cel i mam nadzieję, że go osiągniemy. Zawsze powtarzam - do każdego meczu musisz być w 100% przygotowany. Tylko tak możesz iść do przodu i stale się rozwijać. Celem drużyny jest stworzyć zgrany kolektyw i stale się rozwijać. Najważniejsze są jednak zwycięstwa - to one kształtują zespół. Drużyna ma duży potencjał. Wierzę w to, że możemy dużo osiągnąć.

Pomocnik będzie występował z numerem 13.