Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 10 Jun, 2023

Ostrowski: Kibice decydują kto wejdzie na stadion

Ostrowski: Kibice decydują kto wejdzie na stadion

Do Lubina przyjechałakilkusetosobowa grupa z Warszawy, która ominęła przepisy Ekstraklasy, nie kupując biletów w macierzystym klubie - informuje "Gazeta Wyborcza". "Kibolom chodzi o to, aby pokazać, że to od nich zależy, kto wejdzie na stadion i jakie transparenty się pojawią na trybunach" - mówi Jarosław Ostrowski z zarządu Legii.

"Była koncepcja, aby ich nie wpuścić. Gdyby przyjechali autobusami, można byłoby uznać, że są zorganizowani. Ale przyjechali osobowymi samochodami, zaparkowali na parkingu, stanęli w kolejce po bilety. Szef bezpieczeństwa klubu nakazał zarejestrowanie ich w naszej bazie. Każdemu zrobiono zdjęcie i spisano PESEL, zeskanowano dowód osobisty. W sumie było 361 osób, więc trochę to trwało. Dopiero po tej procedurze sprzedano bilety" - mówi Koziński.

"Nie wierzę, że wszyscy kibice Legii przekazali Zagłębiu wszystkie dane wymagane przez ustawę oraz że klub zdążył wyłapać ukaranych zakazami stadionowymi. Jeśli ktoś miał wejść na trybuny, dostał się tam" - twierdzi Ostrowski.