Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 20 Apr, 2024

Odra - Legia 1:0

Odra - Legia 1:0

Drużyna prowadzona przez Jana Urbana nabawiła się chyba kompleksu i nie potrafi pokonać Odry Wodzisław na wyjeździe. Mimo sporej przewagi w całym spotkanie warszawska Legia uległa na wyjeździe 1:0. Wicemistrzowie Polski mieli sporo sytuacji lecz byli w nich bezradni i nie byli w stanie pokonać bramkarza gospodarzy. Sebastian Szałachowski w 36. minucie spotkania nie wykorzystał znakomitej sytuacji. Najpierw w sytuacji sam na sam trafił w słupek, a przy dobitce nawet nie trafił w bramkę.

Kolejne sytuacje marnował Marcin Mięciel, który próbował nawet lobować bramkarza Odry Wodzisław. Gospodarze w tym dniu nastawili się na kontrataki. Udało się to wykorzystać w 75. minucie spotkania, kiedy to Piotr Piechniak wygrał walkę z Marcinem Komorowskim i Odra mogła cieszyć się z bramki, która jak się okazało pozwoliła zdobyć 3 punkty i wygrać po raz kolejny z Legią.

Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Piechniak (75).

Żółte kartki: Marcin Malinowski, Bartłomiej Chwalibogowski - Inaki Astiz.
Sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Widzów 5 000.

Odra Wodzisław: Adam Stachowiak - Robert Kłos, Jacek Kowalczyk (64. Krzysztof Markowski), Marcin Dymkowski, Marcin Kokoszka - Piotr Piechniak, Marcin Malinowski, Jacek Kuranty, Marcin Wodecki (86. Bartłomiej Chwalibogowski) - Jan Woś (56. Aleksander Kwiek), Daniel Bueno.

Legia Warszawa: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Marcin Komorowski - Miroslav Radović (46. Adrian Paluchowski), Piotr Giza, Maciej Iwański (69. Ariel Borysiuk), Maciej Rybus - Sebastian Szałachowski, Marcin Mięciel (84. Marcin Smoliński).