Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 23 Feb, 2024

Na Wiedeń marsz!

Na Wiedeń marsz!

Piłkarze Legii przegrywają ostatnio mecz za meczem. W czwartek czeka ich spotkanie o „być albo nie być” dla trenera Wdowczyka. W Wiedniu zmierzą się z Austrią i naszym zdaniem powinni... wygrać!

Mimo fatalnych wyników i słabej postawy stołecznych piłkarzy postanowiliśmy im pomóc w awansie do fazy grupowej rozgrywek o Puchar UEFA. Do meczu będziemy bronić jak lwy piłkarzy i trenerów oraz wywierać na zawodników nacisk psychologiczny. A więc – do roboty!

Luz blues

Wczoraj rano piłkarze zamiast treningu biegali wokół Kanałku Piaseczyńskiego. To był relaksujący jogging połączony ze strechingiem. Przemęczać się nie muszą, bo zespół Austrii Wiedeń przegrał w niedzielę kolejny mecz ligowy. Tym razem 0:1 z Mattersburgiem. Austria jest na przedostatnim miejscu w tabeli Bundesligi – zdobyła w 10 meczach tylko osiem punktów – tyle co ostatni w tabeli Ried.
– Nie jest istotna porażka, ale styl, w jakim została poniesiona. Piłkarze Frenkiego Schinkelsa zaprezentowali się bardzo słabo. Z taką grą nie mają czego szukać w spotkaniu rewanżowym z Legią, mimo że w Polsce osiągnęli korzystny remis 1:1 – wyczytaliśmy we wczorajszym wydaniu wiedeńskiego „Kuriera”.