Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 02 Feb, 2023

Mezenga: Adriano jest moim przyjacielem

Mezenga: Adriano jest moim przyjacielem

Radziłem się Rogera. Po tym, co usłyszałem, nie wahałem się już nawet chwili - mówi Bruno Merenga, nowy nabytek Legii Warszawa.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Nie warto było zostać we Flamengo i walczyć o miejsce w składzie?
BRUNO MEZENGA: Decyzję o grze dla Legii podjąłem dużo wcześniej niż Adriano postanowił odejść do Romy, więc nie ma sensu się nad tym zastanawiać. Będę występował w klubie z ambicjami, mam okazję pokazać się w Europie, wszystko zależy więc tylko ode mnie.

PS: Być zmiennikiem Adriano i Vagnera Love to wystarczająca rekomendacja.
Adriano to świetny piłkarz i wspaniały kolega. Wiele od niego się nauczyłem. A że poza murawą przytrafiło mu się ostatnio kilka spraw... Cóż, każdy ma swój rozum i nim się kieruje. Niezależnie od wszystkiego i Adriano i Vagner byli i są moimi przyjaciółmi.

PS: W Legii oczekuje się od pana jednego - bramek.
Jak zawsze od napastników. Poradziłem sobie w Turcji, zostałem w Ordusporze królem strzelców, potrafiłem się przystosować do życia w tym kraju, więc i poradzę sobie w Polsce. Podoba mi się Warszawa to piękne miasto, żyje się tutaj na wysokim poziomie. Czego więcej mogę chcieć?

PS: Europejskich pucharów, bo Legia gra w nich praktycznie co rok, a teraz stało się inaczej.
Śledziłem wyniki od dwóch miesięcy, o wszystkim wiem. Oczywiście szkoda, ale w futbolu czasem tak bywa. Za rok powalczymy o Ligę Mistrzów.

PS: Kiedy przeprowadzi się pan na stałe do Warszawy?
20 czerwca. Za dwa tygodnie biorę ślub, a więc przyjadę do was już z żoną.