Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 09 Jun, 2023

Legia wciąż bez zgody na organizację meczów

Legia wciąż bez zgody na organizację meczów

Ruszyła sprzedaż na sobotni mecz o Superpuchar Ekstraklasy, w którym Legia będzie podejmować Wisłę Płock. Warszawski klub nadal nie ma pozwolenia na organizację imprez masowych na Łazienkowskiej.

Nie dała go policja. Swoją negatywną opinię w sprawie bezpieczeństwa na stadionie wydała w zeszłym tygodniu. W przypadku nieuzyskania pozytywnej opinii do soboty mecz może odbyć się bez udziału publiczności. Takiego rozwiązania nie biorą jednak pod uwagę przedstawiciele Ekstraklasy SA. Mają bowiem zapewnienie, że na spotkanie zostaną wpuszczeni kibice.

Kierownictwo Legii uzupełniło w poniedziałek dokumentację i czeka na pozytywną opinię komendy rejonowej policji Warszawa-Śródmieście. - Staramy się o zgodę na całą rundę. W poniedziałek otrzymałem deklarację od komendanta rejonowego policji Warszawa-Śródmieście mł. ins. Marka Maruchniaka, że po uzupełnieniu dokumentacji opinia będzie pozytywna - powiedział dyrektor do spraw bezpieczeństwa Legii Warszawa Stefan Dziewulski.

Zastępca komendanta rejonowego nadkomisarz Artur Dobrzyński ocenił, że nie powinno być problemów z organizacją sobotniego meczu. Legia otrzyma również zgodę na organizację spotkań w kolejnym sezonie, jeśli spełni wszystkie wymagania stawiane przez policję.