Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 03 Feb, 2023

Legia Warszawa - Gaziantepspor 0:0

Legia Warszawa - Gaziantepspor 0:0

Legia Warszawa zremisowała rewanżowe spotkanie z Gaziantepsporem. Tym samym drużyna prowadzona przez Macieja Skorżę awansowała do kolejnej rundy. Pierwsza połowa w wykonaniu drużyny z Warszawy był dobra. Legioniści stworzyli kilka sytuacji, w których mogli podwyższyć wynik dwumeczu.

Druga połowa w wykonaniu Legii była już nieco gorsza. Podopiecznym Maciej Skorży brakowało przede wszystkim siły. Z przodu nieporadny był Daniel Ljuboja, któremu brakuje przepracowanego całego okresu przygotowawczego.

W piątek odbędzie się losowaniu kolejnej rundy Ligi Europy. Na pewno na losowaniu pojawią się władze Legii na czele z prezesem Pawłem Kosmalą.

Podsumowując, Legia w dwumeczu okazała się lepsza o jedną bramkę. Rewanżowe spotkanie przy Łazienkowskiej rozegrał trochę lepiej zespół turecki. Jednak to nie wystarczyło na dobrze grający w tym dniu w defensywie zespół Legii.

Zapowiedź:

Legia musi zrobić dzisiaj wszystko, by awansować do kolejnej rundy Ligi Europy. Dzisiejszego dnia podopiecznych Macieja Skorży czeka ciężka przeprawa na własnym stadionie mimo wygranej na wyjeździe.

Wiadomo, że trener będzie mógł skorzystać już z Dicksona Choto, Michała Żewłakowa. Jedynie pod znakiem zapytania stoi występ Michała Kucharczyka, który doznał urazu jeszcze w Turcji.

Trener tureckiego zespołu, Tolunay Kafkas na ostatniej konferencji zapowiedział, że jego drużyna pewnie wygra to spotkanie i awansuje do kolejnej rundy.