Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Mar, 2023

Legia walczy w Lubinie o mistrzostwo jesieni

Legia walczy w Lubinie o mistrzostwo jesieni

Aż pięć drużyn ekstraklasy będzie walczyło o tytuł mistrza jesieni. W ostatniej kolejce ligowej Legia zmierzy się 18 listopada o godz. 18.15 (transmisja w C+ Sport) w Lubinie z Zagłębiem.

Głównym pretendentem do zajęcia pierwszego miejsca przed przerwą zimową jest GKS Bełchatów. Rewelacyjnie spisujący się zespół Oresta Lenczyka podejmie nieobliczalną szczecińską Pogoń. Po zwycięstwie 4:2 w Krakowie nad Wisłą lider jest zdecydowanym faworytem meczu, ale... zespół z Bełchatowa gra bez swojego lidera Łukasza Garguły oraz strzelca Mariusza Ujka. – Bez Łukasza drużyna traci połowę swojej wartości – twierdzi Lenczyk.

Urazy obrońców
Mającą w tabeli tyle samo punktów co GKS Legię czeka o wiele trudniejsze zadanie. Stołeczni piłkarze wyruszyli już w piątkowe południe do Lubina. Po pięciu wygranych z rzędu meczach przez podopiecznych Dariusza Wdowczyka w drużynie panuje doskonała atmosfera. Marcin Burkhardt przed wejściem do autokaru zakrywał dresem tablice z rozrysowanym przez Wdowczyka ustawieniem zespołu. – I tak niczego nie zobaczycie – mówił z uśmiechem.