Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 23 Feb, 2024

Legia. Do końca – Legia Warszawa od szatni

Legia. Do końca – Legia Warszawa od szatni

Najnowszy polski dokument sportowy na Amazon Prime przedstawia kulisy funkcjonowania Legii Warszawa, najbardziej utytułowanego klubu w Polsce. "Legia. Do końca" to sześcioodcinkowy serial, który zaprasza widzów do pełnego emocji, ambicji i walki o najwyższe trofea świata futbolu. Produkcja skupia się na sezonie 2022/2023, pełnym wyzwań i czasie odrodzenia po trudnym poprzednim sezonie

fot. Legia.com

Serial daje wyjątkową okazję, aby przyjrzeć się z bliska zawodnikom i sztabowi trenerskiemu Legii Warszawa. Widzowie poznają trenera Kostę Runjaića w jego pierwszym sezonie w Warszawie, będą świadkami bramek Josue oraz wejdą do kuchni ligowych transferów i trudów zarządzania zespołem, gdzie presja zwycięstw i trofeów zawsze jest ogromna.

Produkcja rzuca również światło na życie prywatne postaci Legii, ukazując ich nie tylko jako przedstawicieli na boisku, ale także jako mężów, ojców i przyjaciół. Legia. Do końca otwiera drzwi do codziennego życia klubu bez scenariusza i charakteryzacji. Wydarzenia ukazane w produkcji osadzone są w środowisku, gdzie decyzje podejmowane są w ułamku sekundy i analizowane przez miliony ludzi w całym kraju.

Informujemy, że "Legia. Do końca" to intrygujący dokument ukazujący nie tylko trudy sportowe, ale również relacje i historie ludzi zaangażowanych w życie klubu. Produkcję przygotowała firma Rochstar, a reżyserią zajęli się Agata Lipnicka-Boszko i Grzegorz Jankowski.

Najnowszy dodatek do oferty Amazon Prime Video, "Legia. Do końca", dołącza do bogatej kolekcji tysięcy filmów i seriali, w tym polskich produkcji własnych. Platforma planuje także premierę kolejnych produkcji sportowych, takich jak dokument o Jakubie Błaszczykowskim oraz sześcioodcinkowy serial poświęcony polskiej drużynie skoczków narciarskich, które zadebiutują w 2024 roku.

Zródło: Legia Warszawa