Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 26 May, 2024

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0

Legia Warszawa zremisowała w kolejnym klasyku z Lechem Poznań 0:0. Drużyna prowadzona przez Macieja Skorżę miała dwie znakomite sytuacje do zdobycia bramki. Kropki nad "i" nie byli w stanie postawić Janusz Gol i Ivica Vrdoljak.

Z przebiegu całego spotkania do gospodarze okazali się lepszym zespołem. Lech w przekroju całego spotkania zepchnął drużynę z Warszawy do defensywy. Jeszcze w pierwszej połowie dobrze z kontratakiem radziła sobie Legia, w drugiej połowie sytuacja się trochę zmieniła i to Lech dominował na boisku.

Znakomite okazje do zdobycia bramki mieli Janusz Gol, który w sytuacji sam na sam przestrzelił. Natomiast Vrdoljak w końcówce spotkanie przestrzelił z 3 metrów.


Dzisiaj na kibiców czeka nie lad gratka. Legia Warszawa na wyjeździe zmierzy się z Lechem Poznań. Podopieczni Macieja Skorży będą chcieli zapewne zrewanżować się za porażkę z poprzedniego sezonu, kiedy to przy Bułgarskiej przegrali 1:0.

- Nie byliśmy gorsi, zagraliśmy dobry mecz, a przegraliśmy. Chcemy się zrewanżować - zapowiedział trener warszawskiej drużyny. Legia w ostatnim czasie jest w znakomitej formie. Ludzie związani z piłką przyznają, że dawno nie było takiej drużyny przy Łazienkowskiej.

Na pewno kibice będą mogli liczyć na dobry pojedynek. Zapewne kibice warszawskiej drużyny w szczególności będą liczyć na dobrą formę Radovicia i Ljuboji.