Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 26 May, 2024

Kosta Runjaić: Za nami dwa ważne zwycięstwa

Kosta Runjaić: Za nami dwa ważne zwycięstwa

Legia Warszawa zmierzy się z Miedzią Legnicą w lany poniedziałek. Na konferencji prasowej trener warszawskiej drużyny odpowiedział na pytania dziennikarzy.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

- Mamy za sobą dwa bardzo ważne zwycięstwa - pokonanie Rakowa i awans do finału Fortuna Pucharu Polski. Mecz z Miedzią będzie dla nas równie ważny. Legniczanie są w ciężkiej sytuacji, ale nie jest to sytuacja bez wyjścia. Rywale musza zacząć punktować, aby utrzymać się w Ekstraklasie. Dla nas ten mecz ma podobnie wysoką stawkę. Pamiętamy spotkanie z rundy jesiennej. Miedź ma dużo jakości w swoim zespole - Luciano Narsingh grał w reprezentacji Holandii, Angelo Henriquez w kadrze Chile. Aby pokonać Miedź musimy zaprezentować nasz wysoki poziom gry. Nie szukamy żadnych wymówek. Musimy zagrać na miarę swoich możliwości, aby do samego końca utrzymać emocje w walce o mistrzostwo.

- Blaz Kramer trenował dzisiaj z całą drużyną. To dla nas świetna informacja. Prócz Blaza, wszyscy piłkarze będą dostępni na spotkanie z Miedzią. Nie będę dzisiaj mówił o ustawieniu. Mamy przed sobą jeszcze sesje treningowe. Po nich podejmiemy decyzje. 

Zródło: Legia Warszawa