Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 20 Apr, 2024

Kosta Runjaić: Wygraliśmy po trudnym meczu

Kosta Runjaić: Wygraliśmy po trudnym meczu

Trener warszawskiej Legii na konferencji prasowej przyznał, że było to trudne spotkanie ale podsumowując spotkanie jest bardzo zadowolony z wyniku.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

- Zachowaliśmy czyste konto i wygraliśmy ze Stalą Mielec po bardzo trudnym meczu. Graliśmy z bardzo niewygodnym i trudnym rywalem. Stal była najlepszą drużyną, która zagrała przy Łazienkowskiej w tym roku. Nie graliśmy tak, jak wyglądało to w poprzednich spotkaniach. Nie otrzymywaliśmy się długo przy piłce, ale zachowaliśmy dyscyplinę. Niedzielny mecz na pewno był bardzo emocjonujący. Co ważne – strzelaliśmy gole w ważnych momentach. Jestem bardzo zadowolony. Przed nami chwila odpoczynku, a następnie rozpoczynamy przygotowania do spotkania z Radomiakiem. 

- W tej chwili tylko jeden rywal jest powyżej nas. Stal gra naprawdę dobrze od początku rundy. W wielu meczach brakowało jej szczęścia. Szanujemy każdego rywala, a dzisiaj Stal zagrała fantastyczne spotkanie. Wiemy, że dla każdej drużyny remis z Legią jest jak zwycięstwo. Przebiegliśmy powyżej 121 kilometrów, rywal niewiele mniej. To pokazuje, że daliśmy z siebie wszystko. Przypominam, że Stal zremisowała z Rakowem Częstochowa. Nie mam dlaczego być zaniepokojony po tym spotkaniu. Wygraliśmy z bardzo niewygodnym rywalem. Każdy mecz w Ekstraklasie jest bardzo trudny. W każdym trzeba dać z siebie sto procent. Dzisiaj kolejne świetne spotkanie rozegrał Dominik Hładun, to też trzeba zaznaczyć. Jestem bardzo zadowolony z mojej drużyny, która dała z siebie wszystko, aby dzisiaj wygrać.

Zródło: Legia Warszawa