Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 23 Feb, 2024

Kosta Runjaić: To było zasłużone zwycięstwo

Kosta Runjaić: To było zasłużone zwycięstwo

Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Zagłębie Lubin. Na konferencji prasowej trener warszawskiej drużyny, Kosta Runjaić przyznał, że to było zasłużone zwycięstwo.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

- To było zasłużone zwycięstwo. Bardzo szybko strzeliliśmy dwa gole, które dały nam jeszcze więcej pewności siebie. Było widać, że dobrze czujemy się dzisiaj na boisku. Scenariusz tego meczu ułożył się dla nas perfekcyjnie, a to ważne szczególnie z powodu czwartkowego spotkania w Lidze Konferencji Europy UEFA. Zagraliśmy w taki sposób, jaki sobie założyliśmy. Jestem bardzo zadowolony po tym meczu. Gorące pozdrowienia ślemy naszym kibicom, którzy dzisiaj nie mogli być razem z nami w Lubinie.

- Dwa i pół roku temu byłem jeszcze trenerem Pogoni. Gdyby w dzisiejszym spotkaniu zagrał Tomas Pekhart, a nie Blaz Kramer, pewnie otrzymałbym wiele pytań o nieobecność Blaza. Mamy świetnych napastników, którzy wykonują dobrą prace, zachowują dyscyplinę. Blaz pokazał się z bardzo solidnej strony, był zaangażowany, a niewiele brakowało, aby zdobył bramkę. Już w środę zagramy w pucharze z Koroną. Jeszcze nie podjąłem decyzji, kto znajdzie się w wyjściowej jedenastce na tę rywalizację. Podczas meczu nie czułem, że Blazowi potrzebna jest zmiana.

- Wczoraj Bartosz Kapustka zachorował, chodzi o grypę. Z tego powodu nie pojawił się w dzisiejszej kadrze meczowej.