Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 07 Dec, 2023

Kosta Runjaić: Musimy pracować na defensywą

Kosta Runjaić: Musimy pracować na defensywą

Legia Warszawa pokonała w pierwszym spotkaniu na wiosnę Koronę Kielce 3:2. Trener warszawskiej drużyny był w pełni zadowolony jak zaprezentowała się jego drużyna po zimowej przerwie.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

- Cieszę się, że wróciliśmy do gry po takiej przerwie. Dla mnie była ona trochę za długa. W pierwszej połowie kompletnie zdominowaliśmy mecz. Graliśmy bardzo dobrze piłką na bardzo złym boisku. W drugiej odsłonie meczu szybko zdobyliśmy trzecią bramkę, ale po golu Bartka Kapustki przestaliśmy grać. Z upływem minut stan boiska się pogarszał, ale nie możemy szukać takich wymówek. To nie był poziom, jaki chciałbym widzieć w Legii. Korona walczyła do ostatnich minut. Straciliśmy zbyt łatwo dwie bramki. Musimy mocno popracować nad defensywą. Ostatecznie był to bardzo ciekawy mecz. Jestem szczęśliwy ze zdobycia tych trzech, niezwykle ważnych punktów. Po spotkaniu spojrzałem w tabelę. Okazało się, że to pierwsze zwycięstwo gospodarza w tej kolejce. Mecz z Koroną to już przeszłość, teraz skupiamy się już tylko na rywalizacji z Zagłębiem.

- Skupiamy się tylko na sobie. Zwycięstwo po takiej przerwie było bardzo ważne. Chcemy grać z odwagą i energią. Musimy zachować ducha zespołu. Przed nami codzienna praca i cotygodniowe spotkania. 

Zródło: Legia Warszawa