Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 07 Dec, 2023

Kosta Runjaić: Drużyna jest pozytywnie nastawiona

Kosta Runjaić: Drużyna jest pozytywnie nastawiona

Kosta Runjaić przed meczem fazy grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA pomiędzy Legia Warszawa - HSK Zrinjski Mostar przyznał, że poprzednie zwycięstwa dają większą pewność siebie oraz, że drużyna jest pozytywnie nastawiona.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

- Kiedy wygrywa się mecze, o wiele łatwiej podchodzi się do kolejnych spotkań. W ostatnich dwóch meczach zwyciężyliśmy i zachowaliśmy czyste konto, dlatego daje to nam większą pewność siebie. Teraz najważniejsze jest, by dalej wygrywać. Na pewno jesteśmy pozytywnie nastawieni do jutrzejszego meczu, ale też do kolejnych spotkań.

- Wszyscy piłkarze są dostępni do gry. W Lidze Konferencji Europy UEFA możemy mieć na ławce więcej zawodników niż w rozgrywkach ligowych, ale nie znaczy to, że z tego skorzystamy. 

- Wiemy, że nasi rywale to nieprzyjemny przeciwnik. W Birmingham przez dziewięćdziesiąt minut byli w stanie zachować czyste konto i stracili gola dopiero w końcówce. Będziemy potrzebować dużo cierpliwości, aby wygrać czwartkowy mecz. Są bardzo groźni w fazach przejściowych i stałych fragmentach gry. Będziemy musieli zneutralizować ich mocne strony. Naszym celem będzie jak najszybsze objęcie prowadzenia. Sytuacja jest specyficzna, bo każda drużyna jest jeszcze w stanie wyjść z tej grupy, dlatego musimy też zachować uwagę.

Zródło: Legia Warszawa