Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 07 Dec, 2023

Kontynuacja współpracy Legii Warszawa i Plus500

Kontynuacja współpracy Legii Warszawa i Plus500

Legia Warszawa, największy polski klub i Plus500, globalna firma działająca na rynku finansowym, podpisały nową umowę sponsoringową obowiązującą do 2025 roku.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Plus500 od 2020 roku pozostaje głównym sponsorem klubu. W tym okresie Legia Warszawa zdobyła mistrzostwo Polski (2021), Puchar Polski (2023 ) oraz wystąpiła w fazie grupowej Ligi Europy UEFA (2021). W obecnym sezonie klub notuje najwyższą średnią frekwencję ze wszystkich klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy – ponad 21 tysięcy widzów.

- Przedłużenie umowy z tak prestiżowym sponsorem jak Plus500 to świetna wiadomość w kontekście planów rozwojowych klubu oraz dowód na wiarygodność i atrakcyjność Legii Warszawa jako wiodącej marki sportowej w Polsce. Dziękujemy za dotychczasową, profesjonalną współpracę i plan wspólnego działania na przyszłość. Cieszymy się również, że Legia jest w gronie trzech klubów w Europie, które zostały wybrane przez firmę Plus500 jako strategiczni partnerzy w obszarze sportu oraz doceniony został nasz potencjał sponsoringowy i komercyjny - mówi wiceprezes zarządzający Legii Warszawa Marcin Herra.

Zródło: Legia Warszawa