Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 10 Jun, 2023

Kiełbowicz: Remis jest sprawiedliwy

Kiełbowicz: Remis jest sprawiedliwy

W udzielonym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" zaraz po zakończeniu spotkania Tomasz Kiełbowicz powiedział - "Remis jest sprawiedliwy, ale liczyliśmy na trzy punkty. Dzisiaj zagraliśmy nieźle, udowodniliśmy, że jesteśmy mocną drużyną i liczymy się wśród najlepszych. Wiedzieliśmy, że Lech będzie atakować. Już nie raz udowodnił, że jest drużyną bardzo groźną, która jedna akcją potrafi przesądzić wynik meczu. Remis jest sprawiedliwy, ale liczyliśmy na trzy punkty. Zwłaszcza po pierwszej połowie wszystko na to wskazywało, że nam się uda. Nie wiem czemu znów zagraliśmy w drugiej połowie gorzej niż w pierwszej. Gdybyśmy wykorzystali te sytuacje, które mieliśmy, z pewnością można byłoby grać spokojniej. Zresztą w drugiej połowie też mieliśmy okazje. Takesure miał doskonałą sytuację, gdyby ją wykorzystał zapewniłby nam zwycięstwo".

"Ten rezultat jest korzystny dla Wisły, która nas dogoniła w tabeli, ale to tylko pokazuje, ze gra o mistrzostwo Polski, będzie się toczyć do ostatniej kolejki. Nie będzie łatwo wygrać, ale wierzę, że nam się uda" - dodał Kiełbowicz.


Maciej Rybus ze swojej strony powiedział zaraz po spotkaniu z Lechem - "Ze swojej gry nie jestem zadowolony. W poprzednich występach grałem lepiej. Dziś szybko się zmęczyłem i to było widać na boisku. Z biegiem czasu wyraźnie słabłem. Nawet jeśli w pierwszej połowie trener mnie pochwalił to piłkarz musi czuć się mocny fizycznie. Wtedy czuje się też dobrze na boisku. Ja dziś się tak nie czułem".