Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 26 May, 2024

Fabiański podpisuje kontrakt z Arsenalem!

Fabiański podpisuje kontrakt z Arsenalem!

Jak informuje "Przegląd Sportowy" bramkarz Legii Warszawa Łukasz Fabiański ma w piątek podpisać kontrakt z Arsenalem Londyn. Pierwszy sezon jako... drugi, potem ma być już tym pierwszym. Taką wizję roztoczył przed Łukaszem Fabiańskim Arsene Wenger. Polak ma kosztować Arsenal 3 mln euro.

Wyprawie na Wyspy Brytyjskie 22-letniego golkipera nadano przy Łazienkowskiej najwyższej klauzulę tajności. Fabiańskiego nie było nawet na ławce rezerwowych w czasie sparingu z reprezentacją Polski do lat 19. - Sami się zastanawiamy, gdzie on jest. Chyba dostał dzień wolnego - mówili zawodnicy. - Łukasz jest w domu, narzekał na problemy z barkiem, więc postanowiliśmy go oszczędzić - stwierdził wiceprezes klubu Mirosław Trzeciak.
Wersję Trzeciaka potwierdzał także trener bramkarzy stołecznego zespołu Krzysztof Dowhań. - Znów dziennikarze szukają sensacji. Rozmawiałem z Łukaszem w środę, narzekał na uraz barku, jakiego doznał w ligowym spotkaniu z Wisłą Płock. Powiedziałem mu, aby sobie odpoczął, pojechał do rodzinnych Słubic, spotkał się z rodziną. Normalnie stawi się na piątkowym treningu - stwierdził.