• 28 Jan, 2023

Borysiuk: Będziemy dalej walczyć

"Na pewno będziemy dalej walczyli, żeby być w tej czołówce, ale trzeba powiedzieć, że na tym etapie straty są już bardzo duże. Lech miał w II połowie tyle sytuacji, że już wcześniej mógł tę bramkę strzelić, ale mieliśmy trochę szczęścia pod własną bramką. Nie wiem czym to wytłumaczyć - do przerwy było to przecież dość wyrównane spotkanie. Ale też dziwne było to, że poznański zespół miał tyle okazji, ale to my mieliśmy bardzo groźną sytuację, gdy po uderzeniu Miro Radovića z linii bramkowej wybijał Bosacki. Jeszcze przy stanie 0:0. Ale musimy być obiektywni - oni mieli pięć razy tyle sytuacji co my i Lech wygrał jak najbardziej zasłużenie" - powiedział po spotkaniu Ariel Borysiuk dla "Przeglądu Sportowego".