Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 10 Jun, 2023

Bez Muchy na pierwszym treningu

Bez Muchy na pierwszym treningu

Bramkarz Legii Warszawa, Jan Mucha nie pojawił się na pierwszym oficjalnym spotkaniu po przerwie zimowej. W klubie nie wiedzą z kim Słowak negocjuje transfer, a media od kilku dni donoszą, że przebywa on na wyspach brytyjskich. W czwartek rano w warszawskim zespole miało miejsce oficjalne ważenie zawodników po przerwie zimowej, na którym słowackiego bramkarza zabrakło. Oprócz ważenia zawodnicy przeszli także szereg specjalistycznych badań. Pierwszy trening - biegowy - legioniści mają zaplanowany na czwartkowe popołudnie. Zajęcia z piłkami rozpoczną się dopiero na zgrupowaniu w Hiszpanii, na które wylecą w niedzielę.

Trener Jan Urban powiedział, że nie nikt nie będzie miał do Muchy pretensji, jeśli zdecyduje się zmienić zespół i dodał, że Legia zażąda odpowiedniej kwoty odstępnego za wykupienie piłkarza.

"Jeśli jakiś klub będzie zainteresowany zatrudnieniem Janka, to nie będziemy mu robić problemów. To oczywiste, że musimy dostać jednak odpowiednią rekompensatę za te pół roku. Jeśli tak nie będzie - zostanie z nami" - wyjaśnił Urban.