Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 30 Sep, 2023

Będzie bronił tytułu

Będzie bronił tytułu

Trener Legii rozpoczął przygotowania do obrony tytułu mistrzostwa Polski. Wdowczykowi ma wiosną pomagać powiększone grono fachowców. Zanim rozpocznie się runda rewanżowa, piłkarze zaliczą trzy zgrupowania.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Urlop spędził pan w Meksyku. Udało się odpocząć i zdystansować od pracy?
DARIUSZ WDOWCZYK: Odpocząłem, zobaczyłem miejscowe zabytki, na przykład wioskę Majów. Chociaż sama podróż nie jest przyjemna, bo w samolocie trzeba spędzić wiele godzin. Ale urlop był dobrą odskocznią od rzeczywistości. Znakomita pogoda, plus 30 stopni, a ja jestem zdecydowanie „summer boy”.

Całkiem nieźle się pan w tym nowym roku ustawił. Zatrudniono nowe osoby, więc ma pan mniej pracy.
To tylko tak wygląda. Ryszard Szul zajmie się przygotowaniem piłkarzy pod względem fizycznym i motorycznym. Więcej obowiązków będą mieli też Jacek Zieliński i Jacek Magiera, którzy zajmą się prowadzeniem zespołu na co dzień. Dzięki temu będę mógł poświęcić się innym obowiązkom, jak choćby transferom czy obserwacji zawodników. To nie oznacza, że nie będzie mnie w sobotę na meczach. W dalszym ciągu pozostaję głównym odpowiedzialnym za wyniki. Im bliżej spotkania, tym wzrastać będzie moje zaangażowanie.