Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 26 May, 2024

Bartosz Slisz: Potrzebowaliśmy tych trzech punktów

Bartosz Slisz: Potrzebowaliśmy tych trzech punktów

Legia Warszawa pokonała wczoraj Zrinjski Mostar 2:1. Po zakończonym spotkaniu w wywiadzie dla TVP Sport Bartosz Slisz przyznał, że drużyna potrzebowała tego zwycięstwa. Zawodnik warszawskiej Legii liczy, że to będzie zwycięstwo na przełamanie.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

- Potrzebowaliśmy tych trzech punktów. To bardzo ważne zwycięstwo, ważne przełamanie. Dzisiaj na boisku wygrała drużyna. Wspieraliśmy się, czuć było dobrą energię. W takiej formie jak dzisiaj będziemy wygrywać kolejne spotkania.

- Nie dało się lepiej zareagować na straconą bramkę. To taki powrót do eliminacji. Szybko potrafiliśmy się podnieść po czasie. Mam nadzieję, że ten gorszy moment jest już za nami.

- Czułem dobrą energię. Każdy sobie podpowiadał. Czasem padło kilka mocnych słów, ale to też jest potrzebne. Pierwszą bramkę straciliśmy zbyt łatwo i będziemy musieli to przeanalizować. W drugiej połowie za bardzo cofnęliśmy się do tyłu. Przez to gospodarze mieli swoje okazje. Mieliśmy trochę szczęścia, ale to też jest potrzebne. Szczęściu trzeba pomóc.

- Mam nadzieję, że to nasze przełamanie. Krok po kroku chcemy iść do celu. Trzeba szybko zapomnieć o tym spotkaniu, bo już w niedzielę gramy ze Stalą Mielec. Mam nadzieję, że nasi kibice poprowadzą nas do zwycięstwa.  

Zródło: TVP Sport