fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

– Wszystko wygląda świetnie. Mamy komplet punktów. Nie jestem jednak zaskoczony. Już ze Spartakiem pokazaliśmy, ż potrafimy grać w piłkę z mocnym rywalem. Dzisiaj to tylko potwierdziliśmy. Teraz czas przełożyć tę grę na nasze podwórko.

– Teraz widać, że potrafimy grać w Lidze Europy. Wcześniej czegoś nam brakowało. Oby tegoroczna przygoda trwała jak najdłużej. Wiele razy miałem okazję grać w spotkaniach, w których odpadaliśmy z europejskich rozgrywek. Zmieniali się trenerzy i piłkarze, ale na końcu wszystko zależało właśnie od zawodników. Dzisiaj cieszymy się z tego, w jakim miejscu jesteśmy.

– Patson Daka i Ayoze Perez to nieźli zawodnicy, ale miałem okazję gracz z lepszymi, także to nie jest dla mnie żadna nowość. Wygrana Spartaka? Bardzo dobrze, emocje będą nam towarzyszyły do końca. My jednak mamy swój cel i do końca chcemy pozostać na tej pozycji, którą aktualnie zajmujemy.

– Maik cały czas pokazuje na co go stać. Ja na treningu widzę, jak duże on ma umiejętności. Uwierzcie, że ten zawodnik nie pokazał jeszcze wszystkiego. Nie wiem kiedy, ale ten piłkarz trafi do świetnego, europejskiego klubu. Ja sam wróżę mu wielką karierę.