fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com

Zapraszamy na wyjątkową aukcję charytatywną, która wspomoże projekt #GOTOWIDOPOMOCY. Dziś do aukcji dołączył unikatowy przedmiot, medal za Mistrzostwo Polski. Złoto dwa lata temu zawisło na szyjach naszych zawodników najpierw w Poznaniu, a dzień później na Placu Zamkowym, zapełnionym przez dziesiątki tysięcy kibiców.

Mistrzowski medal z tytuł najlepszej drużyny w kraju w sezonie 2017/18 na licytację przekazał prezes Dariusz Mioduski. Choć na co dzień kolekcja trzech medali z wygrawerowanymi tytułami mistrzowskimi zdobytymi za jego kadencji dumnie zdobi gabinetową gablotę, właściciel Legii zdecydował, że może dla niego znaleźć lepsze zastosowanie.

– Ruszyła Wielka Aukcja #GOTOWIDOPOMOCY. W piątek uruchomiliśmy licytację koszulek meczowych byłych legionistów, które przekazała nam Fundacja Legii. Ja jako pierwszy dołączam się do aukcji i przekazuję medal za mistrzostwo Polski dla Legii z sezonu 2017/18. Zachęcam także wszystkich, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę i pokazać, że także są #GOTOWIDOPOMOCY – apeluje prezes Legii Warszawa.

Pod takim apelem wypada nam się tylko podpisać i zachęcić do licytacji tego wyjątkowego przedmiotu. Całość zysku zostanie przekazana na wsparcie Akcji Charytatywnej #GOTOWIDOPOMOCY organizowanej przez klub.