fot. Legia.info

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski będzie gościem specjalnym Izabeli Kruk na Instagramie klubu w piątek o godz. 17:00. Rozmowa z opiekunem placówki o ogromnym znaczeniu dla tożsamości historycznej stolicy ma związek z Wielkanocnym Meczem Charytatywnym i zbiórką środków dla Powstańców.

W Wielką Sobotę, 11 kwietnia o godz. 17.00 Legia Warszawa we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundacją Legii zorganizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny. Z okazji spotkania trwa zbiórka środków na rzecz Powstańców Warszawskich w czasie epidemii COVID-19. Pomóc bohaterom powstańczego zrywu można poprzez wpłatę na stronie: https://zrzutka.pl/fundacjalegii.

Zebrane środki zostaną przekazane przez Fundację Legii na najbardziej pilne potrzeby (leki, opieka medyczna, posiłki). Zbiórka trwa do wielkanocnego poniedziałku, 13 kwietnia O idei akcji oraz losach około tysiąca uczestników powstania, którzy pozostali wśród nas, opowie dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, z którym klub wielokrotnie współpracował przy projektach społecznych i charytatywnych.

Wielkanocny Mecz Charytatywny będzie transmitowany na profilu klubu na Facebooku. Głównym wydarzeniem będzie esportowy mecz pomiędzy wielkim talentem piłkarskiej Legii Michałem Karbownikiem a mistrzem Polski w FIFA Miłoszem Bogdanowskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here