Reprezentant Słowacji, były zawodnik Legii Warszawa będzie gościem specjalnym wtorkowego Live na instagramowym profilu klubu. Początek łączenia o 19:00.

Ondrej Duda występował w Legii w latach 2014 – 2016. Na Łazienkowską przybył jako 19-latek i szybko wywalczył miejsce w pierwszym składzie zespołu Henninga Berga. Ze stołecznym klubem zdobył dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski, wystąpił również w fazie grupowej Ligi Europy UEFA. Kibice zapamiętali go jako kreatywnego pomocnika o dużym potencjale ofensywnym i dobrej technice użytkowej. Po dwóch i pół roku gry w Warszawie Duda zdecydował się na kontynuowanie kariery zagranicą i przeniósł się do Herthy BSC (łącznie 70 meczów i 13 bramek). Od stycznia tego roku jest wypożyczony do występującego w Premier League Norwich City.

Od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 na instagromowym profilu klubu prowadzone są rozmowy Live z piłkarzami i znanymi osobistościami związanymi z Legią. Prowadzącą jest dyrektor komunikacji i rzecznik prasowy klubu Izabela Kruk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here