Igor Lewczuk przedłużył kontrakt z Legią Warszawa do 30 czerwca 2021 roku.

W sezonie 2019/2020 34-letni Lewczuk wystąpił w 25 meczach, tworząc duet środkowych obrońców przede wszystkim z Arturem Jędrzejczykiem. W czerwcu ubiegłego roku, po trzech sezonach spędzonych w występującym w Ligue 1 Girondins Bordeaux, doświadczony obrońca wrócił do stołecznego klubu. Przy Łazienkowskiej w latach 2014 – 2016 zdobył dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski.

– Wracając do Warszawy miałem świadomość, że wiele osób mogło zwątpić w ten ruch, ale swoją pracą i zaangażowaniem chciałem udowodnić, że jestem w stanie pomóc drużynie walczyć o najwyższe cele. Tym bardziej cieszę się, że zostanę w Legii o kolejny rok. To zaufanie, to dla mnie dodatkowa motywacja, żeby stale się rozwijać i razem z zespołem sięgać po kolejne tytuły – mówi Igor Lewczuk.

– Od momentu podpisania kontraktu Igor został ważną częścią naszego zespołu. Każdego dnia pokazuje swoje zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie, z czego wielu innych naszych piłkarzy może korzystać i czerpać. Cieszę się, że Igor zostanie z nami kolejny rok. Wiem, że to odpowiedzialna osoba, z którą możemy w pełni poświęcić się realizacji celów klubu – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here