Legia Warszawa powołała nowego członka do zarządu klubu. Oprócz Prezes Dariusza Mioduskiego i Jarosława Jankowskiego dołączy Łukasz Sekuła, który posiada bogate doświadczenie zawodowe, również w zarządzaniu projektami sportowymi. W latach 2008 – 2012 pracował jako dyrektor finansowy w spółce koordynującej przygotowania do organizacji UEFA EURO 2012 w Polsce, a w latach 2013 – 2014 w spółce zarządzającej Stadionem Narodowym w Warszawie, gdzie pełnił funkcje dyrektora operacyjnego i prokurenta oraz członka Zarządu. Przez ten okres nabył szeroką wiedzę i praktyczne doświadczenie zarządzania wielofunkcyjnymi i sportowymi obiektami.

W ostatnich latach był dyrektorem finansowym i członkiem Zarządów spółek z Grupy Kapitałowej Marvipol. W trakcie swojej kariery pracował także w departamentach finansowych Netii i Orange.

„Bardzo liczę na kompetencje i doświadczenie Łukasza, które mają służyć głównemu celowi Legii, jakim jest stworzenie dużego, europejskiego Klubu, na miarę naszych aspiracji i oczekiwań, zarówno w aspekcie sportowym jak i organizacyjnym” – powiedział Prezes Dariusz Mioduski.