Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 27 Mar, 2023

10. kolejka OE: Hit w Poznaniu, derby Łodzi.

10. kolejka OE: Hit w Poznaniu, derby Łodzi.

W 10. kolejce Orange Ekstraklasy, będziemy mieli do czynienia z prawdziwym hitem naszej ligi. W Poznaniu, dodjzie do najbardziej elektryzującego meczu pomiędzy Legią Warszawa a poznańskim Lechem. Na to spotkanie już od dawna nie ma wejściówek. Wydrukowano nawet dodatkową pulę biletów.

Bardzo interesująca kolejkę otworzą jednak piątkowe, 57. derby Łodzi, na stadionie Widzewa. Patrząc na te 2 spotkania pod względem czysto piłkarskim, to zapewne spotkanie Lecha z Legią uważane jest za walkę o najwyższe cele w polskiej lidze. Derbowe spotkanie to potyczka przedostatniej drużyny z trzecią od końca. Oba zespoły wymieniły w tym sezonei trenerów, a sam mecz będzi emiałcharakter nie tylko prestiżowy ale bdzie bardzo ważny dla dolnych rejonów tabeli.
W 10. kolejce zagrają również GKS z Polonią Bytom, Odra z Ruchem, Zagłebie z Dyskobolią, Wisła z Jagiellonią, Górnik z Sosnowcem oraz Korona z Cracovią.
Stacja Canal + przeprowadzi transmisje z trzech spotkań. Oprócz Derbów i szlagieru Poznaniu, stacja zawita z kamerami na stadionie w Lubinie.

Pary 10. kolejki:
Widzew - ŁKS c+
GKS - Polonia
Odra - Ruch
Zagłębie L. - Dyskobolia c+
Wisła - Jagiellonia
Górnik - Zagłebie S.
Lech - Legia c+
Korona - Cracovia